Trh práce

veterinarny lekar

05.11.2020 (11:36) Práca
Kategória: Práca
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800-1400
Termín nástupu: ASAP
Druh pracovného pomeru: mandatna zmluva
Kontaktná osoba: Jana Holecova
Telefón: +421908846014
E-mail: job@spektravet.sk
Adresa: Bratislava
Veterinárna ambulancia Spektravet Bratislava - Ružinov hľadá do svojho tímu veterinárneho lekára/ku na plný pracovný úväzok. Práca je na živnosť formou mandátnej zmluvy.

Základná zložka mzdy od 800-1400€ plus odmeny a nadčasy. Platové ohodnotenie sa odvíja od skúseností, praxe a pracovného nasadenia. V prípade špecializácie je finančné ohodnotenie veľmi atraktívne a podporíme vás kvalitným technickým zázemím a podmienkami pre ďalšie vzdelávanie.Požadujeme schopnosť samostatne pracovať a rozhodovať sa, flexibilitu, snahu sa ďalej vzdelávať a špecializovať, príjemné vystupovanie, ochotu podieľať sa na pohotovostných službách na referenčnom pracovisku, profesionálny a kolegiálny prístup.

Prax nie je nutná, je však výhodou, ceníme si hlavne snahu a chuť pracovať.Ponúkame prácu v príjemnom mladom kolektíve v plne zariadenom pracovisku, spoluprácu s referenčným pracoviskom, ďalšími spriaznenými veterinárnymi prevádzkami, možnosť ďalej sa vzdelávať a naberať praktické skúsenosti, platenú dovolenku, preplácanie vzdelávacích akcií a seminárov a podporu v ďalšej špecializácii. Individuálny prístup a férové jednanie je pre nás prioritou.

Zaučenie a zaškolenie ohľadom chodu ambulancie a pracovné oblečenie je samozrejmosťou.V prípade záujmu pošlite, prosím, Vaše CV a motivačný list na job@spektravet.sk