Trh práce

Veterinárny technik/technička v Nemecku

25.12.2020 (16:43) Práca
Kategória: Práca
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800
Termín nástupu: Ihneď
Druh pracovného pomeru: Trvalý pracovný pomer
Kontaktná osoba: MVDr. Radovan Fabianek
E-mail: info@tierarzt-quernheim.de
Adresa: Alte Quernheimer Str., 82, Kirchlengern
Naša veterinárna klinika v Nemecku hľadá veterinárneho technika/techničku.
Klinika, pod vedením MVDr. Radovana Fabianka, sa nachádza v pokojnom mestečku Quernheim vo Westfálsku (Severné Porýnie) ďaleko od rušného mesta, ale zato s množstvom klientov.
Sme menšia klinika s dvomi doktormi. Venujeme sa internej medicíne a chirurgii spoločenských zvierat (psy, mačky, fretky) a kožušinových zvierat. Do nášho pracovného portfólia patrí diagnostika s použitím zobrazovacích techník (RTG, USG, Endoskop), stomatologické ošetrenie s použitím ultrazvukového prístroja, chirurgické zákroky počnúc základnými úkonmi (kastrácia, OVH,...), pokračujúc osteosyntetickými zákrokmi a mnohými ďalšími. Priestory kliniky umožňujú hospitalizáciu pacientov.
Ponúkame:
•obohatenie praxe a skúseností v tomto obore
•výborne finančné ohodnotenie
•prácu v priateľskom kolektíve
•možnosť ubytovania
•vyváženú pracovnú dobu (bez nočnej pohotovosti)
•zdokonalenie nemeckého jazyka
Požadujeme:
•znalosť nemeckého jazyka (minimálne na základnej úrovni A2/B1- komunikácia s klientami)
•praktická zručnosť vo veterinárnom obore (prax v obore vítaná)
•priateľskosť, komunikatívnosť, schopnosť pracovať v kolektíve
•sebestačnosť a flexibilitu
•základné znalosti v používaní medicínskeho vybavenia
Náplň práce:
•fixácia zvierat
•príprava pacienta na operačné zákroky
•starostlivosť o hospitalizovaných pacientov
•po zaučení odber krvi/ spracovanie krvných vzoriek
•komunikácia s klientami (telefonická/osobná)
•práca s veterinárnym programom
•práca na recepcii (výdaj liekov, príjem pacientov)

V prípade záujmu pošlite, prosím, Vaše CV a motivačný list na info@tierarzt-quernheim.de.