Trh práce

Veterinárny lekár

03.01.2021 (21:04) Práca
Kategória: Práca
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800-1400 + príplatky za víkend, sviatok a pohotovosť
Termín nástupu: Ihneď
Druh pracovného pomeru: Mandátna zmluva
Kontaktná osoba: MVDr.Rastislav Domko
E-mail: job@lionvet.sk
Adresa: Veterná 2, Ivanka pri Dunaji
Veterinárna klinika LIONVET v Ivanke pri Dunaji hľadá do svojho tímu šikovného, flexibilného a príjemného kolegu veterinára/veterinárku, s nástupom IHNEĎ.

Správny kandidát má minimálne absolventskú prax, vysoké pracovné nasadenie, chuť sa rozvíjať a pracovať na svojej odbornosti. Potešia nás schopnosť komunikácie, tímový duch a technické zručnosti. Výhodou je možnosť presúvať sa vlastným autom a komunikovať v angličtine.

My ponúkame motivačné platové ohodnotenie (800-1400€) v závislosti od skúseností, dĺžky praxe a prístupu k práci, platené voľno a preplatenie seminárov na SK aj v zahraničí. Samozrejmosťou sú príplatky za prácu cez víkend, sviatok a pohotovostnú službu. V prípade špecializácie (ortopédia, kardiológia, dermatológia, onkológia, exotické vtáky a plazy, atd.) je finančné ohodnotenie veľmi atraktívne a podporíme vás kvalitným technickým zázemím a podmienkami pre ďalšie vzdelávanie. Bonusom je spolupráca s troma partnerskými klinikami v Bratislave, možnosť spolupráce so špecialistami, príjemné pracovné prostredie, kvalitné vybavenie a dobre naladený pracovný kolektív :). Po dohode je možnosť ubytovať sa aj priamo na klinike,

Ak ste sa v našej ponuke našli, pošlite prosím životopis a motivačný list na job@lionvet.sk