Sušená slivka - ! AKCIA ODLOŽENÁ !

08.10.2021 (14:00) - 10.10.2021 (10:00) Podujatie SAVLMZ
Názov organizácie: SAVLMZ
Kontaktná osoba: MVDr. Andrej Daniš
Adresa: Horský Hotel Šachtička
Banská Bystrica
Telefón: 0918 349375
E-mail: prezidentsavlmz@savlmz.sk
Registrácia: Vstup do registračného formulára
Link na stránku: https://kongres.savlmz.sk/

Popis

Po dlhšej odmlke spôsobenej „známym“ vírusom pre vás SAVLMZ pripravila nové stretnutie, takpovediac „tvárou v tvár“. Tentoraz to ale nebude stretnutie zamerané na vzdelávanie, pretože predpokladáme, že za tie dva roky máte už vzdelávacích, najmä virtuálnych, akcií asi až vyše hlavy. Pripravili sme preto pre vás stretnutie spoločenské, pretože máme za to, že je načase, sa po tých dvoch rokov, opäť znova „spoznať“. Predsa len, ľudia sa môžu meniť. 

Za tie dva roky, čo sme sa nevideli, sa toho veľa zmenilo (alebo mohlo), a my v prezídiu asociácie, by sme vám radi dali možnosť spoločensky sa vyžiť nie len virtuálne. Pripravený je bohatý spoločenský program, najmä pre veterinárnych lekárov, kedy sa môžete zabaviť nie len jednotlivo, ale ideálne aj v skupinách, či bývalých „študijných krúžkoch“ alebo „chodbových spoločenstvách“. Popritom, samozrejme, sa môžete podeliť o novinky zo svojho života nielen prostredníctvom sociálnych sietí, ale najmä rozhovorom z „očú do očú“ pri dobrom vínku alebo pečienke. No a zobrať môžete aj svoju rodinu. 

No a prečo práve Sušená slivka? Ak to naozaj chcete vedieť, príďte, dozviete sa.........a dozviete sa aj prípadne ďalšie novinky, ktoré pre vás asociácia chystá..........a možno sa toho dozviete aj oveľa viac. Tešíme sa na vás!

Aj napriek našej snahe stihnúť zorganizovať spoločenskú akciu, musíme ju kvôli aktuálnej situácii ODLOŽIŤ. Veríme, že čoskoro budeme môcť oznámiť nový termín. 

Poloha